Prosinec 2015

Vánoce

17. prosince 2015 v 20:57 Příští schůzka
No a máme konec roku. Toto letí. Sejdeme se celé středisko ve čtyři u klubovny pod Větrníkem a pak se přesuneme ke stromečku. Cestou se stavíme u krmelce, kde dáme laskomnky zvířátkům. U nazdobeného stromečku už budu čekat, zaspíváme si koledy a rozdáme dárečky.
Jak jsme si říkali na schůzce, i když je teplo a zvířátka nestrádají přesto na ně nezapomeneme a doneseme třeba jablko, suchý chleba nebo rohlík co jsme nedojedli... a ještě vezmeme malý dáreček , který dáme na společnou hromadu a na závěr si každý z této hromady nějaký dárek vybere.
Toť info od Oskara, já jen doplním že po veselostech u stromečku se přesunem do klubovny, kde ukončíme letošní skautský rok již tradiční afretparty!!! Vemte proto sebou krom výše zmíněného dárečku i něco drobného a dobrého k jídlu, pití i poslechu :-) a nezapomeňte doma oznámit pozdější příchod, cca kolem 22h max..

schůzka 11. 12. 2015

11. prosince 2015 v 9:55 Příští schůzka
Schůzka bude v 17:00 v tělocvičně.

Mikulášská besídka

3. prosince 2015 v 0:37 Příští schůzka
MIKULÁŠSKÁ BESÍDKA
Ahoj holky, v pátek sraz 16:30 v tělocvičně. s sebou všechny věci na scénku. Hlavně se to všichni naučte! Emotikona smile.
připomínám: Lucifer (Elis), Svatý Petr (Marge), Čert Belzezub (Dejna - nezapomene plášť), Čert 1 (Pompo), Čert 2 (Dodo - bere karty), Čert 3 (Kulík), Anděl (Adam), Skaut (Vendy - kroj + převlek na čerta), Skaut 2 (Amálka - skautský kroj a baterku)
Další čerti: Petr, BeBe (ti si vezmou pytle na děti :-))
Další andělé: Lucka, Kačka, Miňa (vezmou i košíčky na bombóny)
Další rekvizity: Křesadlo (Péro), věci na oheň (Vendy), Smeták (???), tácek s jídlem a pitím (???), baterku (Amálka)
Na besídce bohužel nebudu Emotikona frown.
V sobotu Mikulášská výprava! počítejte s tím Emotikona smile.