Prosinec 2013

Junácké Vánoce na klubovně

18. prosince 2013 v 18:53
Ahojte, v pátek sraz v 16:00 u klubovny, naše poslední schůzka v tomto roce!! to si musíme užít, uděláme oheň (takže kdo chce tak si klidně vemte něco na opečení), zajdeme nahoru do lesa zanést zvířatům něco dobrého do krmelce (každý donese nějaké jablka, mrkve, suché chleby a prostě to co zvířata žerou).

Máme tady spoustu zpěváků takže by bylo fajn, kdyby jste se domluvili, a nachystaly si nějaké třeba koledy, Pompo hraje na kytaru pokud vím , klidně můžete aj něco zatančit, kdo chodí do Leluji .
Tradičně si budeme dávat dárky, takže každý ( kdo chce samozřejmě) přinese dárek, dáme to do společné krabice a každý si nějaký vytáhne).
Kdo bude chtít zůstat, jako loni bude AFTERpááárty . Kdo by mohl tak ať
něco donese, třeba něco dobrého na jídlo (cukroví, chlebíčky, brambůrky, prostě co doma poberete) + třeba nějakou kofolu nebo něco jiného na pití:-).
Byl tu návrh, že bychom na chatě přespali, aby jste pak nešli sami domů někdy pozdě. Ale to je na vás jestli budete chtít, nebo ne.
Prosím, každý se vyjádřete jak s tím spaním a programem na pátek. Bylo by fajn něco nachystat. Jo a kdo co by vzal za jídlo.

Mikuláš

4. prosince 2013 v 21:24

V pátek sraz 16:30 v tělocvičně, s sebou masky a rekvizity. Trénovat texty do pátku. Už se to nebude zkoušet.

V sobotu sraz : MIKULÁŠSKÁ VÝPRAVA v 9:00 u klubovny. Návrat za světla. Budeme opékat hady, takže těsto na hady a nějaký ten špekáček s sebou. Samozřejmě pití (nejlépe teplý čaj do termosky) a sváču + vhodné oblečení a boty do terénu.